Koncentratory tlenu

Oferta / Koncentratory tlenu / Inova Labs Activox

Koncentrator tlenu Inova Labs LifeChoice Activox

Koncentrator tlenu Inova Labs Activox jest urządzeniem przenośnym umożliwiającym prowadzenie tlenoterapii w dowolnych warunkach. Podawanie tlenu odbywa się w sposób pulsacyjny i jest uruchamiane wdechem.

Koncentrator tlenu Inova Labs Activox jest szczególnie przydatny dla osób stosujących tlenoterapię, które pracują, podróżują oraz prowadzą aktywny tryb życia.

Koncentrator tlenu Inova Labs Activox jest bardzo lekki - waży tylko 2,2 kg. Koncentrator tlenu Activox jest zasilany baterią wewnętrzną, która po naładowaniu umożliwia działanie koncentratora nawet przez 12 godzin. Dodatkowa bateria (opcja) wydłuża działanie koncentratora nawet o 3 godziny. Regulacja przepływu tlenu jest 3 - stopniowa odpowiadająca przepływowi ciągłemu do 3 l/min.

Koncentrator tlenu Inova Labs Activox posiada funkcję Active Mode, która automatycznie dostosowuje dawkę tlenu w zależności od zapotrzebowania pacjenta.

W koncentratorze tlenu Inova Labs Activox zastosowano również technologię Pulse Wave, dzięki której urządzenie dostarcza tlen w sposób ciągły w czasie 30% trwania całego wdechu.

W skład zestawu wchodzi 4-funkcyjna torba, torba na akcesoria, zasilacz AC/DC, zasilacz z przewodem umożliwiającym podłączenie urządzenia do gniazdka zapalniczki samochodowej.

Zalety

Koncentrator tlenu Airsep FreeStyle

Dane techniczne

Wymiary: 23 x 20 x 11,1 cm
Ciężar: 2,2 kg
Regulacja przepływu tlenu: Przepływ tlenu pulsacyjny uruchamiany wdechem, 1, 2 i 3 l/min (wartości odpowiadające przepływowi ciągłemu) ±20 %
Stężenie tlenu*: 90 % (±3 %)
Zasilanie: 100 - 240 VAC; 50/60 Hz;
Prąd stały 12 - 19 VDC lub na baterii 12-16,8 VDC
Czas pracy (przy 15 oddechach/min): Przy zastosowaniu tylko baterii wewnętrznej:
  • 12 godzin przy przepływie 1 l/min
  • 6 godzin przy przepływie 2 l/min
  • 5 godzin przy przepływie 3 l/min
Czas pracy baterii zewnętrznej (opcja):
  • 3 godziny przy przepływie 1 l/min
  • 3 godziny przy przepływie 2 l/min
  • 2 godziny przy przepływie 3 l/min
Alarmy i wskaźniki: Uruchomienie
Przepływ tlenu
Stan baterii
Odłączona kaniula / brak wdechu
Rozładowana bateria
Awaria urządzenia
Certyfikaty: CE 0459
* Podczas zasilania z zewnętrznego zasilacza korzystającego z prądu zmiennego, zewnętrznego zasilacza korzystającego z prądu stałego lub akumulatora zewnętrznego bądź wewnętrznego.